Cenník a rezervácia

REZERVÁCIA:
Odoslaním kontaktného formulára súhlasím so správou, spracovaním a evidenciou osobných údajov v zmysle § 13 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov spoločnosťou TATRY RESORT DK s r.o. a Daniela Kušmíreková, Ivana Stodolu 1852/1 06001 Kežmarok. Súhlas na spracovanie osobných údajov dávam na dobu pokiaľ bude trvať účel spracovania osobných údajov. Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, a to je, že svoj súhlas môžem kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.
Viac informácií

INFORMÁCIE:

K dispozícii je 9 dvoj, troj alebo štvorlôžkových izieb a 1 dvojizbový apartmán s kuchynkou a kúpelňou s hydromasažnou vaňou.
Cena je tvorená dohodou a v závislosti od počtu nocí, sezóny a o od toho o aký druh ubytovania pôjde.
Pre ubytovaných hostí zabezpečujeme raňajky aj večere v cene:
Raňajky – 6 Eur/dosp.osoba.
Večera (slovenské špeciality – polievka, hlavné jedlo, múčnik) – 12 Eur/dosp.osoba.
Doplatok za kuchynku 5 Eur/deň.
Cena za ubytovanie je 22 Eur/osoba/noc. 
Všetky ceny sú BEZ DPH.

  • V celom objekte je prísny zákaz fajčenia.
  • Akceptujeme domáce zviera za poplatok 5 Eur/deň (iba malé plemená).
  • Možnosť zapožičania turistickej postieľky (do 18 kg) 2 Eur/deň.
  • Na každej izbe sa nachádzajú: 1 stredný uterák (50×100 cm) a 1 osuška (70×140 cm) pre 1 osobu,  kúpeľňa (sprcha a WC), poháre a lyžičky.
  • Služby zdarma počas dlhšieho pobytu (nad 7-noci) – 1x v týždni výmena uterákov, upratanie kúpelni a izby, po týždni výmena postelného prádla – alebo – na želanie hosťa ponúkame tieto služby za malý poplatok: výmena uterákov 3 Eur, výmena postelného prádla 2 Eur/osoba, upratanie kúpelni a izby 4 Eur

Bližšie informácie Vám poskytneme po kontaktovaní telefonicky – 0905 352 480  alebo e-mailom: [email protected].

PODMIENKY REZERVÁCIE:

Vila Diana si vyhradzuje právo požadovať od hosťa pri rezervácii zálohovú platbu vo výške 50% z ceny ubytovania. Rezervácia sa stáva záväznou pre Vilu Diana až po obdržaní úhrady zálohovej platby na účet Vili Diana. Táto záloha je nevratná.
Zvyšok sumy za pobyt hradí klient priamo na mieste v deň príchodu.

PRÍCHODY: od 14.00 hod. do 19.00 hod. (neskoršie príchody sú možné po dohode s majiteľom)
ODCHODY: do 10.00 hod.