Vaše ubytovanie v Tatrách

Tu nie ste len hosťom, ale hosťom rodiny

Hľadáte ideálne miesto pre Vašu dovolenku v Tatrách? Príjemné prostredie, kvalitné služby a miesto oddychu? Radi Vás privítame v nasej Vile Diana, ktorá sa nachádza v malebnom údolí neporušenej prírody, priamo v lone Belianských Tatier a Spišskej Magury, v goralskej dedinke Ždiar.

Ždiar a okolie

Ždiar je turisticky atraktívna obec s pozoruhodným charakterom ojedinelej ľudovej architektúry a rôznymi prejavmi ľudového umenia. V lone hôr a prekrásnej prírody tu návštevníci nachádzajú zdroj oddychu, nových duševných a telesných síl. Tento kraj je očarujúci v každom ročnom období. V zime je tu široká možnosť výberu zimných športov a v lete Vás tu privítajú turistické chodníky v neporušenej panenskej prírode. Navštíviť môžete aj blízke termálne kúpaliská, alebo vyskúšať si golfové ihriská vo Veľkej Lomnici.

Ubytovanie a ceny

Ponúkame Vám 10 priestranných izieb s možnosťou prístelok. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi. Každá izba je vybavená Sat TV a vlastnou kúpeľňou.

K dispozícii hostí je aj letná terasa s výhľadom na prekrásnu panorámu Belianských Tatier a altánok s grillom.
Ponúkame Vám možnosť doobjednať si raňajky alebo polpenziu. Radi sa prispôsobíme Vašim požiadavkám (možnosť rodinnej alebo firemnej oslavy).

Vo vile Diana môžete využiť pripojenie na rýchly internet.

Ubytovanie: 18 Eur/osoba/noc.
Možnosť doobjednať si raňajky v cene 5 Eur/dosp.osoba.
Možnosť doobjednať si večeru (slovenské špeciality – polievka, hlavné jedlo, múčnik) v cene 10 Eur/dosp.osoba.

Doplatok za kuchynku: 5 Eur/deň.
Všetky ceny sú BEZ DPH.